Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

obrazek
 
30 %
SLEVA
Sleva na pojištění motorových vozidel nabízené společností Gasparteam. kraje
Komplexní finanční analýza a výběr nejlepších finančních produktů s ohledem na individualitu klientů.
K Platnost není časově omezena. více

Benefity podle krajů

151 130 127 133 127 133 131 127 126 143 139 132 123 134
4
březen
Prověřte své fyzické i psychické schopnosti na intenzivních zátěžových sportovních akcích Gladius. Nové termíny na rok 2024 vyhlášeny.
29
únor
Pomozte svému tělu i mysli vyrovnat se s následky nezdravého životního stylu a stresu. Bylinné doplňky stravy NeoZen pro plnohodnotný život.
28
únor
Pečujte o své vousy, vlasy a pleť s kosmetikou STEVE´S. Česká kosmetika pro muže s maximální porcí přírody.
23
únor
Uvolněte stres, napětí, bolest svalů nebo zad při masážích GOLDEN HANDS. Relax a účinná pomoc od bolesti.
20
únor
Obklopte se vůněmi dekoračních mýdel a vonných svíček z e-shopu spolku A.S. Ghost Czech Force. Nákupem přispíváte na charitativní programy zajišťované spolkem.
19
únor
Dopřejte svým domácím mazlíčkům veterinární přípravky ALAVIS™ s prověřenou kvalitou a vysokou účinností. Nyní navýšení slevy na rok 2024.
19
únor
Vyzkoušejte doplňky stravy Alavis – Maxima v prémiové kvalitě pro extrémní pracovní profese, sportovce i nesportovce. Zapomeňte na obtíže s klouby. Nyní navýšení slevy na rok 2024.
9
únor
Uspořádejte své finance se společností Gasparteam. Finanční produkty z celého finančního trhu ČR. Využitím služeb společnosti Gasparteam přispíváte na Vojenský fond solidarity.
9
únor
Pořiďte si dům nebo byt se společností Reality Gteam. Nákup nebo prodej nemovitosti snadno a rychle. Využitím služeb společnosti Reality Gteam přispíváte na Vojenský fond solidarity.
8
únor
Vybavte své miminko v e-shopu nebo prodejnách Malvík. Potřeby pro těhotné a kojence, ale i pro psy a kočky.
2
únor
Vyřešte svou případnou tíživou životní situaci s Projektem Veteráni samoživitelé, který pro vás iniciuje a zajišťuje Sdružení válečných veteránů ČR.
1
únor
Kryjte se balistickým a taktickým vybavením ARGUN. Neprůstřelné přilby a vesty, zdravotnické batohy, sumky.
29
leden
Udržujte svůj pohybový aparát na maximální výkonnosti. Fyzioterapie MATON. Komplexní terapie, regenerace, rekonvalescence.
24
leden
Nechte si změřit zrak a připravit dioptrická skla a obruby v oční optice V-optik. Biometrické měření zraku a výroba individualizovaných biometrických čoček.
23
leden
Nakupujte jako VIP na e-shopu ONLINESHOP.cz v rámci programu PREMIUM+. Domácí spotřebiče, elektronika, potřeby na zahradu, dětské hračky a mnoho dalšího.
22
leden
Sportujte v oblečení značky Iron-ic, která obnovila spolupráci s Benefity. Technologicky špičkové bezešvé funkční spodní prádlo pro TOP sportovce i hobíky.
18
leden
Zdokonalujte se a získávejte nové poznatky ve svém profesním životě. European School of Business & Management rozšiřuje specializace nabízených studijních programů.
17
leden
Rekreujte se v domku U Erwina v Rychlebských horách. Ekologický domek s duší. Ideální pro milovníky klidu.
15
leden
Spravujte své finance s 4fin. Nezávislé posouzení nastavení finančních produktů. Slevy na produkty finančních institucí.
12
leden
Napněte plachty a plujte až za obzor s pro-jachting.cz. Kapitánské kurzy námořního jachtingu. Pronájmy lodí. Plavby v Chorvatsku, Řecku, Itálii a Španělsku. Relax s rodinou či přáteli.
11
leden
Vydejte se pozorovat nosorožce, žirafy, tygry, tučňáky a další zvířata. Zoologická a botanická zahrada města Plzně prodloužila spolupráci s Benefity pro válečné veterány.
21
prosinec
Poraďte se s advokátem a vyřešte své právní problémy. KGS Legal - advokátní kancelář. Právo obchodní, občanské a trestní.
20
prosinec
Absolvujte terapie v relaxačním a regeneračním centru Relax U Pandy. Relaxace a regenerace těla i ducha po náročném pracovním dni či sportovním výkonu.

NovinkyProvozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.