Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

15 %
SLEVA

Lázeňský nebo wellness pobyt přímo na kolonádě ve Františkových Lázních.

kraje

Platnost není časově omezena.

Pro zobrazení dalších podmínek či slevových kódů pro čerpání benefitu se přihlaste.

Sleva ve výši 15 % na wellness či lázeňský pobyt v lázeňském hotelu Kijev Františkovy Lázně

Chcete–li strávit v lázních jen několik příjemných a pohodových dnů, nabízíme Vám krátké pobyty s kombinací léčebných a wellness procedur. V kterémkoli ročním období, v délce podle vašeho výběru. Seznámíte se jak s lázeňským prostředím, tak s řadou procedur, které vám pomohou relaxovat a to vše pod jednou střechou.

Sleva se poskytuje na balíčky služeb zveřejněných na webových stránkách zařízení VLRZ, p.o., pokud jsou služby objednány v rámci souhrnného pobytu (balíčky krátkodobých lázeňských pobytů a wellness pobytů).

Benefit je určen pro válečné veterány stanovené dle zákona č. 170/2002 Sb. o válečných veteránech, kteří se při nástupu na pobyt prokáží průkazem válečného veterána.

Slevu lze válečnému veteránovi potvrdit, pokud při rezervaci ubytování uvede promokód určený pro tento benefit.


Pokud jste registrován v členské sekci webu Benefity a následně přihlášen, vidíte promokód přímo.Pokud v členské sekci webu Benefity ještě registrován nejste, je nutné se zaregistrovat.


Při nástupu na pobyt je válečný veterán povinen prokázat se průkazem válečného veterána. Pokud se tímto průkazem neprokáže a nebude-li schopen svůj statut válečného veterána doložit jiným prokazatelným způsobem, nebude mu poskytnuta sleva a je povinen zaplatit za objednaný pobyt nezlevněnou cenu.

Slevu není možno kombinovat s již zvýhodněnými, zlevněnými a akčními cenovými nabídkami a nelze ji uplatnit zpětně. Sleva se nevztahuje na poukazy na domácí rekreaci, na pobyty pro válečné veterány zajišťované dle platných RMO a dále na pobyty účastníků PR hrazené z prostředků Ministerstva obrany společně s rodinným příslušníkem.

Slevu je možné uplatnit i na další doprovázející osoby (zpravidla rodinné příslušníky) ubytované ve stejné ubytovací kapacitě (pokoj, studio, chata, apartmán) za stejných cenových podmínek v rámci společného pobytu s válečným veteránem. V případě požadavku na ubytování ve více ubytovacích kapacitách (např. 2 samostatné pokoje) v rámci jednoho pobytu lze slevu poskytnout pouze rodinným příslušníkům (odpovídajícím vymezení pojmu rodina vojáka v § 71 odst. 5 Zákona č. 221/1999 Sb., o vojácích z povolání, ve znění pozdějších předpisů) válečného veterána v maximálním počtu 3 doprovázejí­cích osob.

Slevu lze poskytnout válečnému veteránovi i bez nutnosti rezervace pobytu předem. V tomto případě se sleva uplatní pouze na základě prokázání se průkazem válečného veterána (v tomto případě není nutné uvádět promokód pro tento benefit).

Více informací naleznete na www.frantiskovylazne.volareza.cz

Kontaktní údaje

  Telefon: +420 354 542 981–3
  E-mail: rezervace@fl.vlrz.cz
  Web: www.volareza.cz/vll-frantiskovy-lazne


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.