Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

15 %
SLEVA

Využijte zvýhodněné nabídky pobytu ve všech zařízeních VLRZ, p. o.

kraje

Platnost není časově omezena.

Pro zobrazení dalších podmínek či slevových kódů pro čerpání benefitu se přihlaste.

15% sleva na ubytování se snídaní a na balíčky pobytů v zařízeních VLRZ, p.o.

Slevu můžete uplatnit pro pobyt v jakémkoliv zařízení VLRZ, p.o., s výjimkou VRÚ Slapy nad Vltavou.

Benefit je určen pro válečné veterány stanovené dle zákona č. 170/2002 Sb. o válečných veteránech, kteří se při nástupu na pobyt prokáží průkazem válečného veterána.

Sleva se poskytuje ve výši 15 % z cen za ubytování se snídaní (případně pouze za ubytování) nebo ve výši 15 % z cen pobytových balíčků (balíčky krátkodobých lázeňských pobytů a balíčky wellness pobytů) uvedených v ceníku ubytovacích služeb nebo v ceníku pobytových balíčků jednotlivých zařízení VLRZ, p.o.

Slevu lze válečnému veteránovi potvrdit, pokud při rezervaci ubytování uvede promokód určený pro tento benefit.


Pokud jste registrován v členské sekci webu Benefity a následně přihlášen, vidíte promokód přímo.Pokud v členské sekci webu Benefity ještě registrován nejste, je nutné se zaregistrovat.


Při nástupu na pobyt je válečný veterán povinen prokázat se průkazem válečného veterána. Pokud se tímto průkazem neprokáže a nebude-li schopen svůj statut válečného veterána doložit jiným prokazatelným způsobem, nebude mu poskytnuta sleva a je povinen zaplatit za objednaný pobyt nezlevněnou cenu.

Slevu není možno kombinovat s již zvýhodněnými, zlevněnými a akčními cenovými nabídkami a nelze ji uplatnit zpětně. Sleva se nevztahuje na poukazy na domácí rekreaci, na pobyty pro válečné veterány zajišťované dle platných RMO a dále na pobyty účastníků PR hrazené z prostředků Ministerstva obrany společně s rodinným příslušníkem.

Slevu je možné uplatnit i na další doprovázející osoby (zpravidla rodinné příslušníky) ubytované ve stejné ubytovací kapacitě (pokoj, studio, chata, apartmán) za stejných cenových podmínek v rámci společného pobytu s válečným veteránem. V případě požadavku na ubytování ve více ubytovacích kapacitách (např. 2 samostatné pokoje) v rámci jednoho pobytu lze slevu poskytnout pouze rodinným příslušníkům (odpovídajícím vymezení pojmu rodina vojáka v § 71 odst. 5 Zákona č. 221/1999 Sb., o vojácích z povolání, ve znění pozdějších předpisů) válečného veterána v maximálním počtu 3 doprovázejí­cích osob.

Slevu lze poskytnout válečnému veteránovi i bez nutnosti rezervace pobytu předem. V tomto případě se sleva uplatní pouze na základě prokázání se průkazem válečného veterána (v tomto případě není nutné uvádět promokód pro tento benefit).

Hotelová a lázeňská zařízení VLRZ, p.o., naleznete na https://www.volareza.cz/

Kontaktní údaje

  Web: www.volareza.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.