Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
50 %
SLEVA

Využití zkušební střelnice Vojenského technického ústavu výzbroje a munice u Bzence.

kraje

Platnost není časově omezena

50% sleva na využití zkušební střelnice Vojenského technického ústavu výzbroje a munice u Bzence, kde jsou k dispozici střelecké linky od 50 do 850 m a možnost speciálního výcviku.

Zkušební střelnice Vojenského technického ústavu, s. p., respektive jeho odštěpného závodu Vojenského technického ústavu výzbroje a munice Slavičín se nachází jižně od jihomoravského města Bzenec a svými parametry a možnostmi je v tuzemsku výjimečná. V tuzemsku, kromě vojenských prostorů, neexistuje střelecká linka na vzdálenost 700 metrů a více!

Na většině plochy je několikametrové pískové podloží bez stromového porostu, které má výrazný vliv na bezpečnost v prostoru střelnice v souvislosti s maximálním tlumícím účinkem střel. Další kladnou skutečností je rozsah střelecké linky.

Na takzvané zkouškové ploše se nachází, na levé straně ve směru střelby, pistolová střelnice. Ta má celkem deset stavů s možnosti střelby do vzdálenosti 50 metrů. Pistolová střelnice je uzavřená, takže lze na ní provádět výcvik bez toho, aby byla omezena další činnost na střelnici.

Střední část tvoří střelecká plocha pro střelbu z ručních palných zbraní jednotlivými ranami, a to na vzdálenost 300 m, respektive 500 m. Střelecká linka je ukončená valem (300 m ukončená valem vysokým cca 5 m, 500 m ukončená valem vysokým cca 10 m). Tato plocha zároveň slouží pro všechny střelecké i nestřelecké činností v rámci vývoje a zkoušek zbraňových a muničních systémů a také pro různé technické zkoušky (např. výbuchy a zkoušky střepinového efektu).

Na pravé části střelnice je k dispozici střelecká linka, kde lze střílet do vzdálenosti 780 metrů.

Pro poskytnutí benefitu je válečný veterán povinen prokázat se průkazem válečného veterána.

Více informací naleznete na www.vtusp.cz

Kontaktní údaje

  Adresa: Dlouhá 300 763 21 Slavičín
  Kontaktní osoba: Ing. Ján ROMAN ředitel
  Telefon: + 420 910 105 701
  E-mail: infoVTUVM@vtusp.cz
  Web: www.vtusp.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.