Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
10%
SLEVA

Kvalitní matrace a rošty pro pohodlné spaní se slevou na vybrané výrobky.

kraje

Benefit lze uplatnit do:
30. 12. 2017

Matrace, rošty a doplňky firmy UNAR s.r.o. z Bystřice pod Hostýnem za sníženou cenu v rámci akční nabídky „Slavíme 25 let“.

Nyní s možností dalšího snížení ceny pro válečné veterány.

Sleva ve výši 10 % na produkty z akční nabídky „Slavíme 25 let“ – Amadeus 25, Excellent 25, Petite, Ekonomy plus, Bella plus, Lazy Eucalypto, rošty Sigma BV, Sigma a polštáře Malva a Orange. Výše slevy na vybrané zboží je 10 %.

U akčního zboží se sčítá s již stanovenou Akční slevou.

Podmínky pro poskytnutí benefitu: prokázání se při nákupu na prodejně průkazem válečného veterána.

Matrace UNAR – SPÁNEK PRO ŽIVOT Čas věnovaný spánku nám zabere asi 1/3 života. Z tohoto důvodu neponecháváme náhodě žádný detail při navrhování, realizaci a zhotovení matrací značky UNAR. Každá volba, každé vybrané řešení, každý použitý materiál reprezentuje filozofii, kterou může zaručit pouze poctivá firma s dlouholetou tradicí. Společnost UNAR s.r.o. splňuje certifikaci a odolnost použitých materiálů Öko – Tex Standard 100. Textilní i kovové výrobky s touto certifikací neobsahují ani neprodukují látky škodlivé pro zdraví člověka. Jsou používány lepidla Aquagum, která jsou zdravotně nezávadná a neobsahují těžké kovy. Jsou vhodná pro lepení výrobků pro děti od 3 let.

Sleva platí i při nákupu u smluvního prodejce. http://www.matrace-unar.cz/praha-kraj.php

Kontaktní údaje

  Adresa: Meziříčská 169, 768 61 Bystřice pod Hostýnem
  Kontaktní osoba: Veronika Mesárošová
  E-mail: marketing@unar.cz
  Web: www.unar.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.