Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
10%
SLEVA

Kvalitní hotelové postele a sedací soupravy nyní i pro Váš domov.

kraje

Benefit lze uplatnit do:
30. 12. 2017

Firma UNAR s.r.o. vycházející z tradiční výroby nábytku vám nabízí zvýhodněnou cenu na vybrané postele s matracemi a rozkládací sedací soupravy.

Sleva ve výši 10 % na produkty z akční nabídky „Slavíme 25 let“ – kontinentální postele Dublin a Toronto s matracemi a na rozkládací sedací soupravy ze standardní maloobchodní nabídky.

Postele a sedací soupravy pro vaše zdraví a pohodu

Uvědomíme-li si, že třetinu svého života trávíme v posteli což je cca 3000 hodin za rok a je proto logické, že základní podmínkou zdravého spánku je nejen kvalitní matrace, ale i celá postel. Model Dublin je svěžím vánkem pro Váš byt v přírodním stylu a bude dominantou každé ložnice. Model Toronto je správná volba pro každý typ interiéru, jedná se o moderní model s čistými a střídmými liniemi, které se snoubí s propracovaností detailů.

Pro příjemné posezení u kávy či sklenky dobrého vína máme pro Vás v naší nabídce rozkládací sedací soupravy z které si vyberou všichni, kteří hledají sedačku pohodlnou, funkční i praktickou zároveň.

Společnost UNAR s.r.o. splňuje certifikaci a odolnost použitých materiálů Öko – Tex Standard 100. Textilní i kovové výrobky s touto certifikací neobsahují ani neprodukují látky škodlivé pro zdraví člověka. Jsou používány lepidla Aquagum, která jsou zdravotně nezávadná a neobsahují těžké kovy. Jsou vhodná pro lepení výrobků pro děti od 3 let.

Výše slevy na vybrané zboží je 10 %. U akčního zboží se sčítá s již stanovenou Akční slevou.

Podmínky pro poskytnutí benefitu:
prokázání se při nákupu na prodejně průkazem válečného veterána.

Sleva platí i při nákupu u smluvního prodejce http://www.matrace-unar.cz/praha-kraj.php

Kontaktní údaje

  Adresa: Meziříčská 169, 768 61 Bystřice pod Hostýnem
  Kontaktní osoba: Veronika Mesárošová
  E-mail: marketing@unar.cz
  Web: www.unar.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.