Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
30-50 %
SLEVA

Služby realitní kanceláře při zprostředkování nákupu, prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti.

kraje

Platnost není časově omezena.

Zprostředkování nákupu nebo prodeje nemovitosti se slevou 30 %, zprostředkování pronájmu se slevou 50 %.

Cílem a posláním realitní kanceláře RealExpert je poskytovat klientům vysoce kvalitní služby spojené s prodejem, nákupem, pronájmem, financováním a správou nemovitostí. Soustavné zlepšování a rozšiřování poskytovaných služeb je možné na základě mnohaletých zkušeností našich makléřů, kteří svým osobním přístupem a hledáním individuálních řešení poskytují našim klientům profesionální uspokojení jejich požadavků a potřeb v oblasti bydlení, realit a investic do nemovitostí.

V rámci projektu Benefity pro válečné veterány bychom své služby rádi za zvýhodněných podmínek nabídli i pro Vás. Pokud potřebujete prodat či pronajmout Vaši nemovitost nebo koupit či zajistit pronájem pro Vaše bydlení, obraťte se na nás. Jsme dlouhodobě úspěšná společnost, působící prioritně na realitním trhu v Praze a Středočeském kraji. Prostřednictvím svých partnerů jsme schopni služby poskytnout i v ostatních krajích České republiky.

Specielně pro Vás je připraven realitní specialista pan Dr. Josef Mrňous, na kterého se prosím se svými požadavky s důvěrou obracejte.

Sleva ve výši 30 % z ceny služby realitní kanceláře při nákupu a prodeji nemovitosti a ve výši 50 % z ceny služby realitní kanceláře při pronájmu nemovitosti Vám bude uplatněna při předložení průkazu válečného veterána.

Kontaktní údaje

  Adresa: Slezská 949/32, 120 00 Praha 2
  Kontaktní osoba: Dr. Josef Mrňous
  Telefon: +420 733 400 598
  E-mail: veterani@real-expert.cz
  Web: www.real-expert.cz/veterani


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.