Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
30-50 %
SLEVA

Služby realitní kanceláře při zprostředkování nákupu, prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti.

kraje

Platnost není časově omezena.

Zprostředkování nákupu nebo prodeje nemovitosti se slevou 30 %, zprostředkování pronájmu se slevou 50 %.

CRealExpert Success profesionální tým realitních makléřů s 20 lety praxe na trhu. Naše práce nás baví! Pro své klienty vždy hledáme optimální řešení jejich požadavků. S každým klientem jednáme individuálně a provizi považujeme za odměnu poskytnutou za perfektně provedené služby. Díky komplexnosti našich služeb jsme schopni Vám nabídnout ucelený servis od A-Z. Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a celém Středočeském kraji. Problém však není domluvit se na prodeji v rámci celé České republiky.

Na Vaše přání jsme do nabídky našich služeb zařadili průzkum trhu, tržní odhady nemovitostí, poradenství a zprostředkování financování a nově také úklidové a zahradní služby. Obchodní vztahy zakládáme na principech důvěry, vzájemného porozumění a transparentnosti jednotlivých kroků obchodu. Těchto principů si velmi vážíme a jako poděkování odvádíme svou práci na špičkové úrovni. Jdeme s dobou! Točíme pro Vás video prohlídky, využíváme nejfundovanější fotografy z oboru, vytváříme Home Staging, prezentujeme Vaše nemovitosti na sociálních sítích. Vše s jasným cílem! Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší možnou cenu k Vaší úplné spokojenosti.

V rámci projektu Benefity pro válečné veterány bychom své služby rádi za zvýhodněných podmínek nabídli i pro Vás. Pokud potřebujete prodat či pronajmout Vaši nemovitost nebo koupit či zajistit pronájem pro Vaše bydlení, obraťte se na nás.

Specielně pro Vás je připraven realitní specialista pan Dr. Josef Mrňous, na kterého se prosím se svými požadavky s důvěrou obracejte.

Sleva ve výši 30 % z ceny služby realitní kanceláře při nákupu a prodeji nemovitosti a ve výši 50 % z ceny služby realitní kanceláře při pronájmu nemovitosti Vám bude uplatněna při předložení průkazu válečného veterána.

Kontaktní údaje

  Adresa: Kodaňská 1516/77, 101 00 Praha 10 – Vršovice
  Kontaktní osoba: Dr. Josef Mrňous
  Telefon: +420 733 400 598
  E-mail: kodanska@real-expert.cz
  Web: realexpertsuccess.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.