Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
20 %
SLEVA

Trénink s revoluční technologií ve fitness se slevou pro válečné veterány.

kraje

Platnost není časově omezena.

Sleva 20 % na trénink EMS Body Development.

Trénujte s maximální výtěžností za minimum času a procvičte během 20 minut více než 90 % svalové hmoty díky technologii xbody.

V našem studiu vždy trénuje jeden klient s osobním trenérem. Trénink trvá 20 minut a v případě zájmu může následovat 10 minutový relaxační režim.

Xbody jedinečným způsobem kombinuje výhody tradičního osobního tréninku s nejmodernější technikou cvičení (EMS) elektrická stimulace svalů, která zlepšuje fyzickou kondici sportovců.

Metoda EMS se zakládá na speciálním přístroji a tréninkovém úboru vyvinutém výslovně pro tento druh činnosti. Po dobu 20 minutového tréninku stimulujeme více než 90 % svalové hmoty těla, a to impulzy vysílanými současně do devíti hlavních svalových skupin, jejichž intenzita se dá regulovat podle individuálních potřeb – buď předem definovanými programy nebo přímým individuálním nastavením. Metoda je naprosto bezpečná, neboť intenzita proudu, kterou systém používá, je řádově několik miliampérů, tedy z hlediska organismu absolutně neškodná.

Pro získání slevy předložte průkaz válečného veterána.

Kontaktní údaje

  Adresa: Opatovská 1754/14 Praha 4- Opatov
  Kontaktní osoba: Petr Chalupný
  Telefon: +420777 624 006
  E-mail: petr@ems-bodydevelopment.cz
  Web: www.ems-bodydevelopment.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.