Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
až 10 %
SLEVA

Cestovní kancelář se specializací na dotované zájezdy pro klienty starší 55 let.

kraje

Benefit lze uplatnit do:
31. 12. 2017

Speciálně snížené ceny pro klienty 55+ platí pro válečné veterány bez omezení věku. Navíc možné dodatečné slevy až do výše 10 %.

Cestovní kancelář QUALITY TOURS s.r.o. byla založena v České republice v roce 1999. Naše služby jsme dříve zaměřovali na zajišťování služeb pro zahraniční klientelu v ČR a v okolních zemích.

V roce 2010 jsme byli osloveni a posléze vybráni španělskou vládou jako zástupci a organizátoři finančně dotovaných zájezdů pro občany 55+ v rámci programu EUROPE SENIOR TOURISM. Jsme tedy první a jedinou cestovní kanceláří v ČR, která se od roku 2010 zaměřuje na organizované zájezdy pro naše spoluobčany starší 55ti let a neustále pracujeme na tom, abychom Vám mohli nabídnout zájezdy pro seniory do dalších a dalších destinací. I proto jsme vstoupili do úspěšného celoevropského programu „Senior Voyage“, ve kterém se spolu s předními touroperátory ze zemí EU snažíme, abychom pro Vám mohli nabídnout další finančně výhodné zájezdy a zkvalitnili naše služby.

Tradičně jsme do nabídky zájezdů pro rok 2017 zařadili velmi oblíbené destinace, jako jsou Mar Menor, naše hlavní destinace, kterou jsme otevřeli pro českou klientelu jako první již v roce 2013 a stále se těší velké oblibě mezi klienty, kteří se opakovaně vrací na jedinečné místo mezi dvěma moři. Samozřejmě v katalogu naleznete jako v minulých letech zájezdy do krásné Andalusie ve Španělsku, vyhledávané ostrovy Sicílie a Sardinie a další zajímavé destinace v Itálii. Nově s námi můžete navštívit oblast Costa de Valencia a Costa de Almería, kde na Vás čekají dlouhá pobřeží s krásnými plážemi.

Pro získání benefitu předložte při nákupu zájezdu průkaz válečného veterána, při objednání přes web zadejte do poznámky „válečný veterán“.

Kontaktní údaje

  Adresa: Myslíkova 174/23, Praha 1
  Telefon: +420 800 707 111
  E-mail: rezervace@qualitytours.cz
  Web: www.qualitytours.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.