Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.

až 24 %
SLEVA

Spotřební elektronika a domácí spotřebiče značek Sony, AEG a Electrolux se slevou.

kraje

Platnost není časově omezena

Společnost BER-KR Services je exkluzivním B2B partnerem SONY na českém a slovenském trhu již od roku 2008. Zaměřuje se na prodej této spotřební elektroniky a také domácích spotřebičů značek AEG a Electrolux. Nabízíme slevu na sortiment všech produktových kategorií značky SONY včetně herních konzolí PlayStation a také na celý sortiment domácích spotřebičů Electrolux a AEG.

Nakupovat můžete pouze na stránkách www.sonyprofirmy.eu a www.electroluxprofirmy.eu, na kterých se po přihlášení pomocí přihlašovacích údajů (zadejte Uživatelské jméno a Heslo v sekci „Přihlásit“), které byly vygenerovány speciálně pro Vás, zobrazí stránka s cenami, které jsou již poníženy o výši Vaší slevy.

Uvedené slevy se počítají z cen, které máme uvedené na našich e-shopech www.sonyprofirmy.eu a www.electroluxprofirmy.eu pro neregistrované uživatele (doporučené maloobchodní ceny).

Sleva je pro válečné veterány stanovena takto:

SONY

  • spotřební elektronika (TV, foto, kamery, audio, přenosné systémy) – sleva: 24 %
  • sluchátka – sleva: 34 %
  • PlayStation herní konzole a PlayStation Virtuální Realita (PS VR) – sleva: 9 %
  • PlayStation hry a příslušenství – sleva: 24 %

AEG a Electrolux

  • sleva: 24 % na celý sortiment

Tyto slevy lze uplatnit na webové stránce www.sonyprofirmy.eu a www.electroluxprofirmy.eu po přihlášení se do klientské sekce zadáním přihlašovacího jména: „VALECNY-VETERAN“ a hesla: „acr01“.

Kontaktní údaje

  Web: electroluxprofirmy.eu


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.