Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.

20 %
SLEVA

20 % sleva na powedrink Edgar, který vás dobije energií

kraje

Platnost není časově omezena.

20% sleva na powedrink Edgar, který vás dobije energií

Seznamte se s Edgarem. Český powerdrink je určen všem, kteří potřebují energii pro náročné fyzické výzvy – tréninky, cvičení, ale i vojenské mise a jakékoliv chvíle extrémního fyzického či psychického vypětí. Zakoupit jej můžete s 20% slevou, kterou uplatníte v eshopu www.edgarpower.cz.

Edgar se zcela vymyká kategorii energetických drinků. Díky svému inteligentnímu složení dokáže dodávat energii během fyzického výkonu až po dobu několika hodin. Na rozdíl od jiných powerdrinků ji ovšem dodává velmi rovnoměrně a bez jakýchkoliv výkyvů. V jeho složení se totiž nenacházejí žádné stimulanty, které jsou v podobných nápojích běžné užívané. Neobsahuje kofein, ani například taurin. Základ Edgaru tvoří sacharidy, které jsou základním palivem lidského těla při výkonu. Každý ze čtyř obsažených sacharidů se přitom na energii přeměňuje jinak a dodává tak síly v jiné fázi zátěže. A to až po dobu několika hodin!

Edgar obsahuje i další přísady, které jsou důležité pro kvalitní fyzický výkon a následnou regeneraci: syrovátkový protein prodlužuje uvolňování glukózy a zajišťuje výkonné palivo pro svaly. MCT tuky se při výkonu mění v okamžitý zdroj energie. Beta alanin zlepšuje fyzický výkon a oddaluje únavu. Míru vyčerpání snižují BCAA aminokyseliny. A regeneraci podporuje aminokyselina glutamin.

Benefit je určen pro:

  • válečné veterány

Pro získání slevy zadejte při nákupu v e-shopu www.edgarpower.cz slevový kupon ARMY

Kontaktní údaje

  Telefon: +420 739 634 234
  E-mail: info@edgarpower.cz
  Web: www.edgarpower.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.