Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.

až 20 %
SLEVA

Sleva na vybrané rybářské potřeby a krmení až 20 %

kraje

časově neomezeno

Pro zobrazení dalších podmínek či slevových kódů pro čerpání benefitu se přihlaste.

MASTODONT BAITS

Jsme český výrobce rybářských nástrah a návnad etablovaný na evropském trhu. Dále se zabýváme prodejem uceleného sortimentu rybářských potřeb od háčku až po camping od špičkových světových značek jako je: Sonik, Ridge Monkey, Navitas, PENN, JRC, NGT, Faith, Sportex, Anaconda, Delphin, Zfishing a mnoho dalších.

Děláme to jinak!!!

Naší vizí je poskytnout bezkonkurenční a odlišnou nabídku rybářských návnad a nástrah, která zaručí úspěch a jedineční zážitky každému rybáři, bez toho aniž bychom zbytečně poškozovali přírodu. Produkty Mastodont Baits jsou české výroby zhotovené českými rybáři. Naše boilies jsou vyráběné z kvalitních surovin a před uvolněním do prodeje jsou dlouhodobě testovány našimi testery a spřátelenými rybáři. Každá řada boilies je postavena z unikátní směsi, kterou si děláme od základu sami pokud možno z českých surovin. Naše kuličky se vyznačují vysokým podílem proteinů, aminokyselin, sacharidů, enzymů a unikátním neokoukaným aroma, toto vše je na boilies zřetelné na první pohled. Další věc, které si na první pohled všimnete je unikátní hrubá, nebo chlupatá struktura boilies, která zaručuje maximální uvolňování atraktorů do vody a nepravidelné tvary produktu. Tvary boilies jsou dány tuhostí a hrubostí těsta. Naše boilies nejdou vyrábět na klasických velkoprodukčních linkách, takže u nás máte jistotu, že nám každá kulička projde rukou a je svým způsobem originál, vždyť co v přírodě a ve vodě je naprosto dokonale kulaté???

Naše produkty neobsahují netepelně zpracované objemové suroviny, potravinářskou gumu a jiná nestandardní pojiva. Neboť tyto přísady zanechávají pachuť, dělají kuličky pro rybu nestravitelné, což je v mnoha případech pro kapra, amura velice nebezpečné.

Ulovte si s námi svoji vysněnou rybu!!!

Benefit je určen pro:

  • válečné veterány

Pro slevu ve výši až 20% je nutné se registrovat na e-shopu Mastodon Baits. Dále je také nutné zadat neveřejný slevový kód v košíku objednávky.

Pokud jste registrován na našem webu a následně přihlášen, uvidíte slevový kód přímo

Kontaktní údaje

  Kontaktní osoba: Jan Tolar
  Telefon: 702 026 207
  E-mail: tolar@mastodontbaits.com
  Web: www.mastodontbaits.com/cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.