Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
5 a 15 %
SLEVA

Dovolená v rekreačním zařízení v blízkosti Lipenské přehrady.

kraje

Benefit lze uplatnit do:
31. 12. 2017

Ubytování v rekreačním středisku Olšina se zvýhodněnou cenou pro válečné veterány

Sleva na ubytování v rekreačním středisku Olšina – 5 % v hlavní sezóně a 15 % v mimosezóně.

Sleva je poskytnuta válečnému veteránovi a osobám, které se spolu s ním účastní rekreace.

Hotel Michala

Hotel Michala se nachází v nově rekonstruované dvoupodlažní hlavní budově s recepcí, jejíž součástí je restaurace v přízemí. Hned vedle budovy je parkoviště. V hotelu nabízíme moderně zařízení pokoje a to deset dvoulůžkových a dva třílůžkové, všechny jsou podkrovní. Každý pokoj je doplněn sociálním zařízením – sprchový kout a WC, ve vybavení nechybí ani lednička a TV. Je zde i malá společná, standardně vybavená kuchyňka.

Zázemí hotelu Michala je předurčeno pro hosty, kteří touží po klidné dovolené a odpočinku, stejně tak pro hosty, kteří chtějí prožít dovolenou aktivně a navíc v komfortním prostředí.

Chata Lesanka

Chata Lesanka je vzdálená přibližně 50 m od hlavní budovy a nabízí ubytování v 5 dvoulůžkových a 4 třílůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. V objektu se nachází společná hala s krbem a posezením včetně plně vybavené kuchyně.

Chaty

V areálu rekreačního zařízení Olšina se nachází 8 srubových a 7 zděných chatek, každá pro 4 osoby. Chaty mají dvě dvoulůžkové ložnice, vybavenou kuchyňku, obytnou místnost, sprchu, WC a terasu s posezením. Rozmístění chat a jejich dispoziční řešení nabízí jedinečný klid a bezprostřední kontakt s přírodou. Parkování osobních automobilů možné přímo u chat.

Vila Flora

Vila Flora je vzdálená od rekreačního zařízení cca 1 500 m. V přízemí je velká hala s krbem a TV, čtyřlůžkový pokoj, kuchyňka a sociální zařízení. V patře jsou dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení. Pokoje jsou vybavené ledničkou a rádiem. Z obou pokojů je vstup na terasu s výhledem na rybník Olšina. Vila Flora je předurčena pro využití většími rodinami nebo uzavřenou společností.

K vile Flora náleží ještě 2 čtyřlůžkové chaty se sprchou, WC, kuchyňkou a obytnou místností (společná ložnice v podkroví). Od vily jsou chatky vzdáleny cca 50 metrů.

Ubytovna Šumava

Ubytovna Šumava má kapacitu 40 lůžek ve dvou a vícelůžkových pokojích. Na pokoji je umyvadlo s teplou vodou. WC a sprchy společné. K dispozici je zde dále kuchyňka a klubovna s TV.

Při ubytování je povinnost veterána prokázání se průkazem válečného veterána.

Nabídka se týká všech ubytovacích objektů RZ Olšina www.vls.cz/olsina a platí do konce roku 2017.

Kontaktní údaje

  Kontaktní osoba: Miloslava Haldová
  Telefon: +420 737 226 560, 73
  E-mail: rekreace.olsina@vls.cz
  Web: www.vls.cz/rekreacni-zarizeni/olsina


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.