Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
25 %
SLEVA

Péče o vaše děti v soukromé školce Minimíša za zvýhodněné ceny.

kraje

Platnost není časově omezena

Sleva 25 % ze základních cen za docházku do soukromé školky MiniMíša.

Sleva ze základních cen uvedených v orientačním ceníku měsíčních plateb za docházku dětí do soukromé školky MiniMíša zveřejněných na internetových stránkách školky.

Vítá Vás soukromá školka MiniMíša, která je svou polohou v Praze 1, ul. Hybernská 38, nedaleko stanic metra Hlavní nádráží a Náměstí republiky dostupná pro všechny pražany a také pro všechny, kteří jezdí do Prahy vlakem ze spádových oblastí s příjezdem na Masarykovo nebo Hlavní nádraží.

Do školky přijímáme děti od cca 2 let. Dětem je profesionálním týmem poskytnuta maximální možná péče v krásném a zdravotně nezávadném prostředí. Rodiče si mohou pro své děti vybrat nejen z několika režimů docházky, ale po dohodě lze docházku i individuálně přizpůsobit potřebám konkrétní rodiny.

Soukromá školka MiniMíša nabízí velmi příznivé ceny, ve kterých je zahrnuto i zajištění stravy pro děti. Před nástupem dítěte do školky poskytneme vždy kompletní informace a rodiče mají vždy možnost prohlédnout si naše nově zrekonstruované prostory školky.

Protože si Vážíme práce příslušníků Armády ČR, rozhodli jsme se zapojit do programu benefitů pro válečné veterány a nabídnou pro ně služby naší krásné školky MiniMíša za zvýhodněné ceny.

V případě zájmu navštivte naše internetové stránky www.minimisa.cz pro další informace, nebo nás neváhejte kontaktovat, e-mail: mini.misa@email.cz , telefon: 777140347. Těšíme se na Vaši návštěvu !

Sleva je určena pro válečné veterány a jejich rodinné příslušníky.

Pro poskytnutí slevy je nutné prokázat se průkazem válečného veterána.

www.minimisa.cz

Kontaktní údaje

  Adresa: Hybernská 1613/38, Praha 1
  Telefon: +420 777 601 678, +4
  E-mail: mini.misa@email.cz
  Web: www.minimisa.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.