Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
10 %
SLEVA

Italský designový nábytek za zvýhodněné ceny.

kraje

Platnost není časově omezena

10 % sleva na moderní nábytek z masivního exotického dřeva a bambusu

MIKI-NÁBYTEK – MODERNÍ NÁBYTEK Z MASIVNÍHO EXOTICKÉHO DŘEVA A BAMBUSU

Zařizujete dům či byt a sháníte moderní a originální nábytek do ložnice, jídelny, kanceláře, obývacího pokoje? Z naší široké nabídky luxusního italského nábytku a bytových doplňků si určitě vyberete.

Společnost Mikimall s.r.o., která obdržela licenci na své produkty, se specializuje na prodej kvalitního italského nábytku z masivního exotického dřeva a bambusu s bezchybnou povrchovou úpravou. Bambusový nábytek vyrábí rodinná italská firma Bortoli, která má dlouhou tradici a výrobou nábytku se zabývá již od 19. století. K výrobě používá výhradně kvalitní přírodní materiály z Indonésie.

Exotický nábytek na míru

Bambusový nábytek zhotovujeme na míru přesně podle požadavků konkrétního zákazníka, proto je každý kousek exkluzivní. Pokud navíc v našem internetovém obchodě nakoupíte nábytek či bytové doplňky za více než 50 tisíc korun, zboží Vám zdarma dovezeme až domů. Využít můžete také možnost nákupu na splátky.

Pro poskytnutí benefitu je válečný veterán povinen prokázat se průkazem válečného veterána.

Kontaktní údaje

  Adresa: Karlovo náměstí 219/16, Praha 2
  Telefon: +420 777 147 103, +4
  E-mail: info@miki-nabytek.cz
  Web: www.miki-nabytek.cz/


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.