Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.

10 %
SLEVA

Luxusní nábytek z přírodních materiálů.

kraje

Platnost není časově omezena

10 % sleva na kvalitní nábytek, který bude zdobit váš domov desítky let

Helsynpro – tato malá rodinná firma z Jeseníku prodává nábytek na zakázku díky tomu každý zákazník dostane právě svůj unikátní kus nábytku. Nábytek se vyrábí z přírodních materiálů, jako například z bambusu, mahagonu, nebo ratanu. V kombinaci s jedinečným designem, dostanou zákazníci do svých domovů nábytek, ve kterém se budou cítit skvěle nejenom při koupi, ale také dlouho po zakoupení.

Naše firma se specializuje na prodej luxusního nábytku z přirodních materiálů. Soustředíme se na materiály jako je bambus a mahagon, jejichž spojením vznikne unikátní design, který bude chloubou Vašeho domu. Naše firma se zaměřila na prodej kvalitního nábytku, který bude Váš domov zdobit desítky let a bude stále jako nový, není náhodou, že za tři roky má naše firma 0% reklamací!

Pro poskytnutí benefitu je válečný veterán povinen prokázat se průkazem válečného veterána.

Kontaktní údaje

  Adresa: Domašov 273, Bělá pod Pradědem 79001
  Telefon: +420 608 704 132
  E-mail: info@helsynpro.com
  Web: www.helsynpro.com


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.