Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.

50 %
SLEVA

Získejte sílu, zdraví a kondici při cvičení s kettlebell.

kraje

Platnost není časově omezena

50% sleva na seminář „Enter the Kettlebell“, – cvičení s kettlebellem

Co děláme: Provozujeme pravidelné skupinové lekce založené na cvičení s kettlebellem, tedy litinové čince ve tvaru dělové koule se zaobleným madlem. Jeho tradice sahá až do carského Ruska v 18. století a při tréninku ho využívají například elitní jednotky izraelské, ruské nebo maďarské policie a armády. Kettlebell představuje bezkonkurenční systém rozvoje síly, vytrvalosti, flexibility, mobility a kondice.

Co nabízíme: Vojákům nabízíme 50% slevu na seminář „Enter the Kettlebell“, kde se naučí techniky základních cviků – mrtvý tah, kettlebell swing, turecký vztyk a goblet dřep. Zároveň se dozví, jak předejít nejčastějším chybám, které lidé při cvičení s kettlebellem dělají. Na závěr semináře dostanou tištěný manuál se shrnutím všech probraných informací a tréninkový plán na 3 měsíce.

Cena semináře: Standardní cena je 1.500 Kč za 5hodinový seminář, vojákům nabízíme slevu 50 %.

Kde cvičíme: Semináře probíhají v našich tělocvičnách v Praze, Brně, Berouně a Mladé Boleslavi.

Spolupráce s armádou: S organizováním kurzů pro vojáky Armády České republiky máme zkušenosti. V minulosti jsme pořádali semináře pro některé armádní útvary, během listopadu proběhne exkluzivní kurz technik kettlebell pro ochrannou službu Vojenské policie.

Pro poskytnutí benefitu je válečný veterán povinen prokázat se průkazem válečného veterána.

Jak se přihlásit: Kurzy pro vojáky budou probíhat ve speciálních termínech exkluzivně pro členy AČR. Více informací k termínům a přihlašování najdete na odkazu www.zeleznakoule.cz/armada

Kontaktní údaje

  Adresa: Opatovická 160/18 Praha 1
  Kontaktní osoba: Michal Vrátný
  Telefon: +420 777 767 654
  E-mail: michal.vratny@zeleznakoule.cz
  Web: www.zeleznakoule.cz/armada


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky
Cookies

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.