Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
až 50%
SLEVA

Sleva z doplatku na léky na recept

kraje

Platnost není časově omezena

Tento benefit Vám umožňuje čerpat slevu až do výše 50% z doplatku na léky na recept ve všech lékárnách Dr.Max v České republice.

Česká lékárna Holding poskytla všem válečným veteránům poskytnutí slevy z doplatku na léky na recept ve výši až 50%. Tímto počinem rošířila skupinu osob, kterým je sleva poskytována (děti do 15 let, držitelé průkazu ZTP a ZTP/P a senioři) o válečné veterány.

Podmínkou získání tohoto benefitu je mít vystavenou Kartu výhod Dr.Max. Kartu výhod je možné bezplatně získat přímo v jakékoliv lékárně Dr.Max nebo registrací na webových stránkách Dr.Max (kliknutím na logo Dr.Max v benefitu jste přesměrováni na stránky s registrací). Následně je Vám karta vydána na příslušné pobočce lékárny Dr.Max.

K uplatnění slevy je potřebné v lékárně předložit Kartu výhod Dr.Max a průkaz válečného veterána

Seznam lékáren Dr.Max v České republice: https://www.drmax.cz/lekarny

Další bonusy, které karta výhod přináší: http://kartavyhod.drmax.cz/?…

Kontaktní údaje

  Web: kartavyhod.drmax.cz/benefity/detail/1


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.