Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
15%
SLEVA

Nabízíme příjemné gastronomické zážitky v řecké restauraci Old Athens

kraje

Platnost není časově omezena

15% sleva na celkovou konzumaci jídel a nápojů ve stylové řecké restauraci Old Athens, která se nachází v posledním patře OC Nový Smíchov

Sleva se vztahuje na celkový výběr jídla společně s nápoji v hodnotě vyšší jak 200 Kč. Benefity ve formě slevy není možné uplatnit na nabídku denních menu v restauraci. V praxi benefit znamená, že si z jídelního a nápojového lístku vyberete kterékoliv pokrmy, dezerty a nápoje a celková útrata je Vám ponížena o 15%.

Podmínkou je samozřejmě předložení průkazu válečného veterána

Menu restaurantu OLD ATHENS je připravováno pod taktovkou řeckého šéfkuchaře a tak každý, kdo si oblíbil originální řeckou či kyperskou kuchyni zde najde svůj oblíbený pokrm. Suroviny jsou pro restauraci pečlivě vybírány a dováženy z ostrova Kypr a různých oblastí Řecka. Právě proto si zde můžete znovu vychutnat tak nezapomenutelné pokrmy jakými jsou např. tzatziki, dolmades, challoumi, feta, spanakopita, gyros, jouvetsaki, plněné bifteki, souvlaki a v neposlední řadě domácí tradiční dezerty – baklavas, ekmek kataifi, galaktopoureko či řecký jogurt s ořechy a medem. I milovníci vína si zde přijdou na své a třeba i vy si oblíbíte tolik známou Retsinu.

OLD ATHENS – je též ideální místo pro Vaše schůzky či rodinné a firemní oslavy. Pro mimopražské se nabízí spojit pobyt v Praze s nákupy v OC a pochutnat si na výborném řeckém obědu. Ceny s benefitem jsou velice příznivé http://www.oldathens.cz/menu.php?….

Výhodou je i snadné zaparkování Vašeho vozidla ve velkokapacitních podzemních garážích, kde ve všední dny máte zdarma 3 hodiny parkování a o víkendech a svátcích dlouhých 5 hodin!

http://www.oldathens.cz/

Kontaktní údajeProvozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.