Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
17 %
SLEVA

Vína z produkce Vinných sklepů Lechovice za snížené ceny.

kraje

Platnost není časově omezena

Sleva z nákupu vín z produkce VS Lechovice

Vinné sklepy Lechovice patří k tradičním výrobcům kvalitních přírodních vín z vlastních vinic ve Znojemské vinařské podoblasti, což jim umožňuje produkci kvalitních vín s označením plněno vinohradníkem.

Při výrobě vín se využívá jak klasické technologie výroby v dřevěných sudech, tak i moderní zpracování ve velkoobjemových nerezových nádržích za pomoci nových technologií, odstřeďování moštů, čistých kultur kvasinek a řízeného průběhu kvašení.

Sleva ve výši 17 % na celý sortiment vín dle aktuální nabídky z běžného prodejního ceníku.

Sleva je platná pro prodej v kamenných prodejnách i na e-shopu. Slevu není možné uplatnit na produk Sekt Vranov (produkt obsahuje v rámci ceny dar na dobročinné účely).

Při nákupu vín v prodejně je válečný veterán povinen prokázat se průkazem válečného veterána. Na základě toho je obsluha prodejny oprávněna přidělit slevový ceník.

Prodejny naleznete ve Znojmě, Boroticích a Lechovicích.

Při nákupu vín v eshopu:

Při nákupu vín prostřednictvím e-shopu je nutné se předem registrovat prostřednictvím stránky: https://www.vslechovice.cz/…cne-veterany

Po registraci obdržíte přístupové údaje do vašeho účtu. Před nákupem je nutné se vždy do účtu přihlásit a automaticky se vám tak ceny přepočítají již se slevou.

Kontaktní údaje

  Telefon: +420 777 173 589
  E-mail: info@vslechovice.cz
  Web: www.vslechovice.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.