VLRZ

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení

tel.  +420 973 201 657  e-mail  benefity@vlrz.cz


 

Sleva až 50 % z poplatků nebo plateb finančním institucím u produktů

  • pojištění aut, nemovitostí, domácností a dalších produktů neživotního a životního pojištění
  • hypotéky
  • investice pravidelné i jednorázové
  • stavební spoření
  • spotřebitelské úvěry

Česká společnost Partners Financial Services, a.s., zahájila svou činnost v červnu roku 2007 a její hlavní aktivitou je poskytování finančního poradenství. Heslem Partners je Finanční poradenství JINAK. V současnosti jsou Partners největší finančně poradenskou společností na českém trhu, s více než miliardovým ročním obratem a téměř půl milionem klientů.

Společnost Partners spolupracuje s předními finančními institucemi v ČR – banky, investiční společnosti, pojišťovny, penzijní společnosti a stavební spořitelny. Díky své velikosti umí společnost Partners vyjednat klientům zajímavé slevy a zvýhodnění. Společnost Partners má pro klienty připravenou řadu exkluzivních produktů vycházejících z bohatých klientských zkušeností a požadavků odborníků a analytiků. Výsledkem jsou exkluzivní nízkonákladové produkty, které Vám může do portfolia zařadit pouze poradce Partners a nikdo jiný. Jejich obrovskou přidanou hodnotou je výhodnější poplatková struktura a kvalitnější „obsah“.

Na video o poskytovaných službách se podívete zde

Pro poskytnutí benefitu je válečný veterán povinen prokázat se při první schůzce průkazem válečného veterána.

Partners Financial Services a.s.

Sokolovská 979/209

190 00 Praha 9

Tomáš Hummel

mobil.: 420 777 737 857

e-mail: veterani@partners.cz

www.partners.cz

až 50 %

platnost: časově neomezeno

Sleva se poskytuje z poplatků nebo plateb finančním institucím u produktů - pojištění, hypotéky, investice, stavební spoření, spotřebitelské úvěry. Návrat »