VLRZ

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení

tel.  +420 973 201 657  e-mail  benefity@vlrz.cz


 

50% sleva na seminář „Enter the Kettlebell“, – cvičení s kettlebellem

Co děláme: Provozujeme pravidelné skupinové lekce založené na cvičení s kettlebellem, tedy litinové čince ve tvaru dělové koule se zaobleným madlem. Jeho tradice sahá až do carského Ruska v 18. století a při tréninku ho využívají například elitní jednotky izraelské, ruské nebo maďarské policie a armády. Kettlebell představuje bezkonkurenční systém rozvoje síly, vytrvalosti, flexibility, mobility a kondice.

Co nabízíme: Vojákům nabízíme 50% slevu na seminář „Enter the Kettlebell“, kde se naučí techniky základních cviků – mrtvý tah, kettlebell swing, turecký vztyk a goblet dřep. Zároveň se dozví, jak předejít nejčastějším chybám, které lidé při cvičení s kettlebellem dělají. Na závěr semináře dostanou tištěný manuál se shrnutím všech probraných informací a tréninkový plán na 3 měsíce.

Cena semináře: Standardní cena je 1.500 Kč za 5hodinový seminář, vojákům nabízíme slevu 50 %.

Kde cvičíme: Semináře probíhají v našich tělocvičnách v Praze, Brně, Berouně a Mladé Boleslavi.

Spolupráce s armádou: S organizováním kurzů pro vojáky Armády České republiky máme zkušenosti. V minulosti jsme pořádali semináře pro některé armádní útvary, během listopadu proběhne exkluzivní kurz technik kettlebell pro ochrannou službu Vojenské policie.

Pro poskytnutí benefitu je válečný veterán povinen prokázat se průkazem válečného veterána.

Jak se přihlásit: Kurzy pro vojáky budou probíhat ve speciálních termínech exkluzivně pro členy AČR. Více informací k termínům a přihlašování najdete na odkazu www.zeleznakoule.cz/armada

50 %

platnost: časově neomezeno

50% sleva na seminář „Enter the Kettlebell“, - cvičení s kettlebellem, tedy litinové čince ve tvaru dělové koule se zaobleným madlem. Návrat »