Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

5 %
SLEVA

Základní kurz přístrojového potápění IANTD Open Water Diver (OWD) se slevou 5%

kraje

Platnost není časově omezena.

Základní potápěčský kurz IANTD Open Water Diver (OWD)

Základní potápěčský kurz Open Water Diver (OWD) je vstupní kurz, kde se naučíte základům potápění. Stanete se připraveným a odpovědným potápěčem školy IANTD. Certifikaci obdržíte po zvládnutí všech předepsaných podvodních cviků, absolvování teoretických lekcí a po složení písemné zkoušky. Zajistíme vám teoretickou a praktickou přípravu a dodáme výukové materiály v ČJ. Maximální povolená hloubka po absolvování kurzu je 18 metrů. Kurz je mezinárodně platný a nemusí se obnovovat. Kurzu se může zúčastnit každý, kdo je zdravotně způsobilý pro potápění s přístrojem.

Benefit je určen pro:

  • válečné veterány

Teoretická příprava – 5 teoretických lekcí, obsahujících kapitoly o potápěčské výstroji (včetně jejího používání, techniky plavání a vstupu do vody), základech fyziky a fyziologii pro potápěče (přizpůsobení těla vodě a zvýšenému tlaku), přípravy na ponory a jejich plánování, poznání vodního prostředí a řešení krizových situací pod vodou.

Praktická příprava – 6 praktických lekcí (1 lekce šnorchlování + 5 výukových ponorů s přístrojem v rámci námi pořádaných akcí na českých lomech nebo rakouských jezerech). Po vzájemné domluvě možné i jiné varianty lokalit. Individuální přístup – praktické lekce na chráněné vodě ve skupinách maximálně po 4 potápěčích, na volné vodě maximálně 3 potápěčích. Ponory nejsou vedeny stylem odcvičíme a jdeme z vody. Kurzista stráví pod vodou delší dobu, aby měl dostatek času si osvojit správné potápěčské návyky.

Klasická cena kurzu: 9 990 Kč Sleva na kurz 5%. Možnost čerpání z fondu FKSP.

Termíny kurzů dle aktuální nabídky potápěčské školy MS Diving (www.msdiving.cz nebo po domluvě) Teorie: České Budějovice, Jindřichův Hradec (v případě domluvy a více počtu účastníků lze domluvit i jiné místo) Praxe: české lokality (viz lokality na stránkách www.msdiving.cz)

Cena kurzu zahrnuje: • výukové materiály, plnění lahví, zapůjčení veškeré výstroje po dobu kurzu (kromě masky, ploutví, šnorchlu), teoretické a praktické lekce, služby instruktora, registraci na internetovém portálu IANTD, potápěčskou licenci světově uznávané školy IANTD, diplom, potápěčské pojištění DAN po dobu kurzu. • sleva na veškeré potápěčské zboží 10 % po dobu kurzu.

Cena kurzu nezahrnuje: • vstupy na lokalitu v ČR, Rakousku / na bazén (100 – 250 Kč vstup), dopravu na lokalitu, případné ubytování, cestovní pojištění

Pozn. Kurz je nutné dokončit do 1 roku od přihlášení do kurzu, jinak kurz propadá nebo se účtuje dodatečný doplatek za zdokonalovací lek­ce.

Sleva 5 % bude poskytnuta po předložení průkazu válečného veterána.

Kontaktní údaje

  Kontaktní osoba: Michal Šindelíř
  Telefon: 606 814 999
  E-mail: msdiving@seznam.cz
  Web: www.msdiving.cz/


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.