Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

5 %
SLEVA

Základní kurz freedivingu (nádechového potápění) IANTD Open Water Freediver.

kraje

Platnost není časově omezena.

Základní freedivingový kurz IANTD Open Water Freediver (OWF)

Tento kurz můžete absolvovat i bez předchozích zkušeností se šnorchlováním, freedivingem či přístrojovým potápěním. Cílem kurzu je naučit vás správné techniky dýchání, zanoření a pohybu pod vodou. Vše s důrazem na vaši bezpečnost. Teorie a bazénová část probíhá během 2 dnů (víkend), volná voda během 1 dne (víkend).

Benefit je určen pro:

  • válečné veterány

V teoretické části kurzu se dozvíte jak si správně vybrat vaši freedivingovou výstroj, pobavíme se o fyzikálních zákonitostech i fyziologii při freedivingu, specifických dýchacích technikách, bezpečnosti a nezbytnou součástí je i seznámení s potenciálními riziky. Dále se seznámíte s vodním prostředím, plánováním a jednotlivými freedivingovými disciplínami. Vše je doplňováno zajímavými videi ze světa freedivingu.

V bazénové praktické části kurzu se nejprve naučíme správné techniky dýchání a strečinku. Na první bazénové lekci si vyzkoušíme statickou apnoi, která je výchozí pro ostatní freedivingové discipliny. Naučíte se správně rozdýchat a během zadržování dechu efektivně pracovat s kyslíkovou zásobou a kapacitou plic. Nedílnou součástí jsou i cviky související s bezpečností a záchranou. V druhé lekci se budeme věnovat dynamické apnoe, kde se zaměříme na správný způsob plavání s ploutvemi, způsoby zanoření a vynoření. Opět doplněno cviky související s bezpečností a záchranou.

V praktické části na volné vodě rozšíříme dovednosti z bazénové části o nácvik v zanořování do větší hloubky podél freedivingového lana. Nacvičovat budeme správné způsoby zanořování, vyrovnávání a zajištění celého ponoru. Vše opět doplněno o nácvik bezpečnostních procedur a záchrany. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni se bezpečně zanořovat do hloubky kolem 10 metrů.

Klasická cena kurzu: 5 990 Kč Sleva na kurz 5%. Možnost čerpání z fondu FKSP. Termíny kurzů dle aktuální nabídky potápěčské školy MS Diving (www.msdiving.cz nebo po domluvě) Teorie: České Budějovice, Jindřichův Hradec – v případě domluvy a více počtu účastníků lze domluvit i jiné místo (1 den, společně s bazénovou částí)

Praxe: bazénová část – Český Krumlov (2 dny)
volná voda – české lokality – viz lokality na stránkách www.msdiving.cz (1den)

Cena kurzu zahrnuje: • výukové materiály v ČJ, 5× teoretická lekce (cca 5 hodin) během bazénové části + 1× teoretická lekce (cca 1 hodina) během části na volné vodě, 2× praktická lekce v bazénu (2× 2 hodiny), 2× praktická lekce ve volné vodě (český lom), zapůjčení kompletní výstroje, vstupy na bazén, freedivingovou licenci světově uznávané školy IANTD a diplom, potápěčské pojištění DAN po dobu kurzu • sleva na veškeré potápěčské zboží 10 % po dobu kurzu.

Cena kurzu nezahrnuje: • dopravu a případné ubytování, vstup na český lom (100 – 200 Kč) Pozn. Kurz je nutné dokončit do 1 roku od přihlášení do kurzu, jinak kurz propadá nebo se účtuje dodatečný doplatek za zdokonalovací lek­ce.

Sleva 5 % bude poskytnuta po předložení průkazu válečného veterána.

Kontaktní údaje

  Kontaktní osoba: Michal Šindelíř
  Telefon: 606 814 999
  E-mail: msdiving@seznam.cz
  Web: www.msdiving.cz/


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.