Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

sleva ve výši
555 Kč

Více jak 150 pobytových balíčků pro všechny věkové kategorie za sníženou cenu.

kraje

Platnost není časově omezena

Sleva 555,– Kč ze všech nabízených pobytových balíčků na portálech www.wellness-vikendove-pobyty.czwww.romantickevikendy.cz

Wellness víkendové pobyty, relaxační pobyty a romantické víkendy pro dva v oblíbených lokalitách po celé naši zemi jsou pro Vás pečlivě připraveny v nabídce webu Wellness víkendové pobyty.

Benefit je určen pro:

  • válečné veterány

Pokud tedy sháníte wellness víkend pro svou partnerku či partnera, chcete překvapit pobytem rodinné příslušníky nebo třeba obdarovat novomanžele, tak jste na správném místě.

Wellness víkendové pobyty z naší nabídky probíhají po celé ČR i na Slovensku a jejich wellness program je stavěn pro všechny věkové kategorie. Pokud tedy toužíte po hýčkání a relaxaci, tak naše wellness víkendy, pobyty na zámcích, wellness víkendy na horách, pobyty v lázních či wellness hotelech budou jistě Vaší správnou volbou. Budeme rádi pokud i Vás vyšleme na vydařený wellness víkendový pobyt.

Vyberte si z jedné z nejširších nabídek pobytů se zaměřením na wellness na našem trhu. Okolo 150 wellness víkendů seřazených dle regionů, kde se hotel nachází je pro Vás připraveno na našem portále. Snažili jsme se, aby ve výběru byla zastoupena velká většina turisticky vyhledávaných destinací. Pobyty jsou stavěny pro všechny věkové kategorie a mimo balíčků pro páry nechybí ani alternativy s programem pro celou rodinu či relaxační dámské jízdy.

Pokud kupujete wellness víkendový pobyt jako dárek, tak můžeme doporučit tzv. Volný poukaz, který umožní obdarovaným si vybrat z celé naší nabídky pobyt přesně podle svého přání.

Pro poskytnutí slevy uveďte v objednávce pobytu (v části Zpráva pro příjemce nebo Ostatní) heslo BENEFIT VETERÁNI

Kontaktní údaje

  Telefon: +420 739 90 70 10
  E-mail: info@wellness-vikendove-pobyty.cz
  Web: www.wellness-vikendove-pobyty.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky
Cookies

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.