Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
5 %
SLEVA

Základní kurz přístrojového potápění IANTD Open Water Diver (OWD) se slevou 5%

kraje

časově neomezeno

Základní potápěčský kurz IANTD Open Water Diver (OWD)

Základní potápěčský kurz Open Water Diver (OWD) je vstupní kurz, kde se naučíte základům potápění. Stanete se připraveným a odpovědným potápěčem školy IANTD. Certifikaci obdržíte po zvládnutí všech předepsaných podvodních cviků, absolvování teoretických lekcí a po složení písemné zkoušky. Zajistíme vám teoretickou a praktickou přípravu a dodáme výukové materiály v ČJ. Maximální povolená hloubka po absolvování kurzu je 18 metrů. Kurz je mezinárodně platný a nemusí se obnovovat. Kurzu se může zúčastnit každý, kdo je zdravotně způsobilý pro potápění s přístrojem.

Teoretická příprava – 5 teoretických lekcí, obsahujících kapitoly o potápěčské výstroji (včetně jejího používání, techniky plavání a vstupu do vody), základech fyziky a fyziologii pro potápěče (přizpůsobení těla vodě a zvýšenému tlaku), přípravy na ponory a jejich plánování, poznání vodního prostředí a řešení krizových situací pod vodou.

Praktická příprava – 6 praktických lekcí (1 lekce šnorchlování + 5 výukových ponorů s přístrojem v rámci námi pořádaných akcí na českých lomech nebo rakouských jezerech). Po vzájemné domluvě možné i jiné varianty lokalit. Individuální přístup – praktické lekce na chráněné vodě ve skupinách maximálně po 4 potápěčích, na volné vodě maximálně 3 potápěčích. Ponory nejsou vedeny stylem odcvičíme a jdeme z vody. Kurzista stráví pod vodou delší dobu, aby měl dostatek času si osvojit správné potápěčské návyky.

Klasická cena kurzu: 8 990 Kč Sleva na kurz 5%. Možnost čerpání z fondu FKSP.

Termíny kurzů dle aktuální nabídky potápěčské školy MS Diving (www.msdiving.cz nebo po domluvě) Teorie: České Budějovice, Jindřichův Hradec (v případě domluvy a více počtu účastníků lze domluvit i jiné místo) Praxe: české lokality (viz lokality na stránkách www.msdiving.cz)

Cena kurzu zahrnuje: • výukové materiály, plnění lahví, zapůjčení veškeré výstroje po dobu kurzu (kromě masky, ploutví, šnorchlu), teoretické a praktické lekce, služby instruktora, registraci na internetovém portálu IANTD, potápěčskou licenci světově uznávané školy IANTD, diplom, potápěčské pojištění DAN po dobu kurzu. • sleva na veškeré potápěčské zboží 10 % po dobu kurzu.

Cena kurzu nezahrnuje: • vstupy na lokalitu v ČR, Rakousku / na bazén (100 – 250 Kč vstup), dopravu na lokalitu, případné ubytování, cestovní pojištění

Pozn. Kurz je nutné dokončit do 1 roku od přihlášení do kurzu, jinak kurz propadá nebo se účtuje dodatečný doplatek za zdokonalovací lek­ce.

Sleva 5 % bude poskytnuta po předložení průkazu válečného veterána.

Kontaktní údaje

  Kontaktní osoba: Michal Šindelíř
  Telefon: 606 814 999
  E-mail: msdiving@seznam.cz
  Web: www.msdiving.cz/


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.