Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

Individuální
VIP
cena

Kvalitní tepelná čerpadla pro novostavby i starší domy. Levné teplo bez práce a starostí.

kraje

Platnost není časově omezena

Kvalitní tepelná čerpadla pro novostavby i starší domy. Levné teplo bez práce a starostí. Individuální VIP cena

Největší dodavatel švédských tepelných čerpadel v ČR nabízí možnost získání tepelného čerpadla IVT za exkluzivních podmínek.

Benefit je určen pro:

  • válečné veterány

Navrhneme pro váš dům vhodné tepelné čerpadlo a dodáme ho za individuální VIP cenu, která je nižší, než je na trhu běžné.

Tepelné čerpadlo je dnes nejlepší volbou pro vytápění všech typů rodinných domů – bez starostí se sháněním a řezáním dříví a bez vysokých faktur za plyn nebo elektřinu.

IVT je dlouhodobě největším dodavatelem tepelných čerpadel v České republice. Tato moderní švédská technologie u nás vytápí a ohřívá teplou vodu ve více než 11 000 rodinných domech.

Pro objekty, které mají k dispozici vhodný pozemek, nabízíme tepelná čerpadla země/voda s plošným kolektorem, která mají nejnižší spotřebu energie a nejdelší životnost. Pro domy u kterých není možné využít plošné kolektory, nabízíme kvalitní vzduchová tepelná čerpadla nebo tepelná čerpadla s vrty.

K tepelnému čerpadlu můžete získat za výhodných podmínek i komfortní podlahové vytápění.

Tepelné čerpadlo Vám zajistíme prostřednictvím našich smluvních partnerů po celém území ČR. V případě Vašeho zájmu o tepelné čerpadlo IVT za individuální VIP cenu kontaktujte prosím naši centrálu v Praze (viz mailový kontakt níže).

Nyní v nabídce: Revoluční tepelné čerpadlo IVT AIR X vzduch/voda

IVT AIR X UKÁZAL, ŽE CHYTŘE VYMYŠLENÉ EVROPSKÉ ČERPADLO MŮŽE VELMI ZDATNĚ KONKUROVAT I LEVNĚJŠÍM ASIJSKÝM ZNAČKÁM A PŘITOM POSKYTOVAT O NĚKOLIK TŘÍD VYŠŠÍ KOMFORT.

Hlavní výhodou inovativní konstrukce AIR X, je ale dramatické snížení výrobních nákladů. Bezrámový konstrukční systém EPP snížil počet šroubových spojů o 90 % a hmotnost jednotky spadla o 75 %. Díky tomu si tepelné čerpadlo s mimořádnými parametry dokázalo udržet velmi příznivou a konkurenceschopnou cenu. Téměř přes noc se tak z IVT AIR X stal bestseller a prodeje vzduchových čerpadel IVT během jednoho roku překonaly drtivou většinu konkurenčních značek specializovaných právě na systémy vzduch/voda.

Pro poskytnutí benefitu je nutné před realizací zakázky zaslat kopii průkazu válečného veterána.

Více informací naleznete na www.cerpadla-ivt.cz

Kontaktní údaje

  Kontaktní osoba: Ing. Jakub Kirchner
  Telefon: +420 725 058 903
  E-mail: kirchner@ivtcentrum.cz
  Web: www.cerpadla-ivt.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky
Cookies

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.