Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
7 %
SLEVA

Exkluzivní sleva pro válečné veterány na autopojištění od pojišťovny Allianz.

kraje

Platnost není časově omezena.

Pavel Bučil, zástupce Allianz pojišťovny, připravil exkluzivně pro válečné veterány slevový poukaz ve výši 7 %.

„Jezdím málo, platím málo“ -čím méně km ročně najedete, tím méně za pojištění platíte.

Pro získání slevového poukazu klikněte na obrázek.


 

Slevu nelze uplatnit na pobočce či webových stránkách Allianz! Pro uplatnění slevy a zpracování nabídky je Vám plně k dispozici zástupce Allianz pojišťovny Pavel Bučil.

Nepropásněte příležitost a nezapomeňte si vše sjednat včas. Pojištění lze sjednat s odloženým počátkem, až rok dopředu, aby bylo možné slev využít i přes případné ukončení kampaně. Zpracování nezávazné nabídky pro porovnání je zdarma. Pojištění lze sjednat na dálku po telefonu či emailu.

Slevy lze uplatnit pouze prostřednictvím poukazu a dle pokynů uvedených na něm – tedy prostřednictvím zástupce AZP uvedeném níže. K uplatnění slevy je nutné prokázat se průkazem válečného veterána. Slevy se mohou v průběhu kampaně měnit, u vybraných produktů je výše slevy podmíněna uzavřením druhého pojištění. Sleva platí na nově sjednanou smlouvu.

V případě, kdy jste jste držitelem průkazu válečného veterána a zároveň vojákem v aktivní službě případně občanským nebo státním zaměstnancem rezortu MO (prokázání se služebním průkazem či jiným dokladem dokazující zaměstnanecký poměr s MO), je možné získat slevu ve výši až 15 %.

Pavel Bučil

výhradní pojišťovací agent Allianz pojišťovny

tel: +420 606 624 547

e-mail: pavel.bucil@iallianz.cz

Více informací na webu Allianz pojišťovny

Při využití online kalkulace na webu, není v ceně zahrnuta uvedená sleva. Doporučujeme využít osobní konzultaci se zástupcem Allianz, panem Pavlem Bučilem.

Kontaktní údaje

  Kontaktní osoba: Pavel Bučil
  Telefon: +420 606 624 547
  E-mail: pavel.bucil@iallianz.cz
  Web: www.allianz.cz/pavel.bucil


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.