Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
Druhá výroční platba zdarma

Druhá výroční platba zdarma u životního pojištění.

kraje

Platnost není časově omezena.

Pavel Bučil, zástupce Allianz pojišťovny, připravil exkluzivně pro válečné veterány tyto výhodné benefity:

Pro získání slevového poukazu klikněte na obrázek.


 

Slevu nelze uplatnit na pobočce či webových stránkách Allianz! Pro uplatnění slevy a zpracování nabídky je Vám plně k dispozici zástupce Allianz pojišťovny Pavel Bučil.

Pro nejrychlejší vyřízení využijte telefon 606 624 547.

Pojištění lze měnit či vypovědět vždy jen max. 6 týdnů před výročím smlouvy. Pokud hradíte životní pojištění měsíčně, je výročním dnem každá měsíční platba a pojištění lze tedy vypovědět prakticky v průběhu celého roku. Nepropásněte příležitost a nezapomeňte si Vaše pojištění sjednat včas. Naše pojištění lze sjednat s odloženým počátkem, až rok dopředu, aby bylo možné slev využít i přes případné ukončení kampaně. Zpracování nezávazné kalkulace vč. analýzy Vašeho současného pojištění je pro Vás zdarma. Pojištění lze sjednat na dálku po telefonu či emailu.

Slevy lze uplatnit pouze prostřednictvím poukazu a dle pokynů uvedených na něm – tedy prostřednictvím zástupce Allianz uvedeném níže. K uplatnění slevy je nutné prokázat se průkazem válečného veterána či služebním průkazem. Slevy se mohou v průběhu kampaně měnit, u vybraných produktů je výše slevy podmíněna uzavřením druhého pojištění. Sleva platí na nově sjednanou smlouvu.

Pro rychlejší vyřízení vyplňte prosím rovnou dotazník a odešlete na uvedený email. Pro analýzu stávajícího pojištění připojte prosím původní pojistnou smlouvu (sken/foto). Zástupce Allianz vše zpracuje v nejbližší možné době (max. 3 pracovní dny, jinak využijte telefonní kontakt) a zašle Vám konkrétní návrh pojištění, který s Vámi následně po vzájemné dohodě doladí.

DOTAZNÍK NALEZNETE ZDE

Sleva se vztahuje i na rodinné příslušníky a osoby blízké.

Pavel Bučil

výhradní pojišťovací agent Allianz pojišťovny

tel: +420 606 624 547

email: pavel.bucil@iallianz.cz nebo pavelbucil@seznam.cz

Kontaktní údaje

  Kontaktní osoba: Pavel Bučil
  Telefon: +420 606 624 547
  E-mail: pavel.bucil@iallianz.cz
  Web: www.allianz.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.