Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
VIP program

Nakupujte za exkluzivní VIP ceny na DATART.cz

kraje

Platnost není časově omezena.

VÁNOČNÍ NÁKUPY S DATARTEM – SOUTĚŽ O NÁKUP V HODNOTĚ AŽ 50 000 KČ

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Jak na to? Stačí se zaregistrovat, nebo povýšit svoji registraci na e-shopu DATART.cz na VIP registraci! Na stránce www.datart.cz/vip naleznete postup, jak se registrovat jako VIP. Následně po přihlášení uvidíte zvýhodněnou cenu a spolu s ní také informaci o tom, kolik ušetříte. VIP ceny platí na celý sortiment. Výše slev se pohybuje od jednotek až po desítky procent, dle konkrétního produktu.

VIP kód získáte u VLRZ zasláním požadavku.

Požadavek může zaslat pouze oprávněná osoba:

  • voják
  • vojenský policista
  • aktivní záloha
  • válečný veterán
  • zaměstnanec MO

na adresu benefity1@vlrz.cz

V požadavku uveďte jméno a příjmení, bydliště, název součásti – vojenského zařízení, útvaru u kterého pracujete (neplatí pro válečné veterány). Pokud je požadavek odeslán z e-mailové adresy s příponou army.cz je požadován za platný a není potřeba více svou oprávněnost dokládat. Pokud je požadavek odeslán z jiné e-mailové adresy, je potřebné přiložit scan průkazu vojáka, aktivní zálohy či válečného veterána (případně jiný doklad stvrzující pracovní vztah k MO). Následně je Vám zaslán potřebný neveřejný kód pro registraci.

Vámi zaslané údaje budou smazány a nejsou dále VLRZ zpracovávány či uchovávány. Tímto krokem VLRZ naplňuje nové podmínky ochrany osobních údajů v návaznosti na normu GDPR (kódy jsou zasílány VLRZ pouze v pracovní dny v době od 7,30 do 16,00 hod).

Kontaktní údaje

  Web: www.datart.cz/vip


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.