Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
VIP program

Nakupujte za exkluzivní VIP ceny na DATART.cz

kraje

Platnost není časově omezena.

Jak na to? Stačí se zaregistrovat, nebo povýšit svoji registraci na e-shopu DATART.cz na VIP registraci! Na stránce www.datart.cz/vip naleznete postup, jak se registrovat jako VIP. Následně po přihlášení uvidíte zvýhodněnou cenu a spolu s ní také informaci o tom, kolik ušetříte. VIP ceny platí na celý sortiment. Výše slev se pohybuje od jednotek až po desítky procent, dle konkrétního produktu.

VIP kód naleznete v časopise Volareza News č. 1/2019, nebo získáte u VLRZ zasláním požadavku.

Požadavek může zaslat pouze oprávněná osoba:

  • voják
  • vojenský policista
  • aktivní záloha
  • válečný veterán
  • zaměstnanec MO

na adresu benefity1@vlrz.cz

V požadavku uveďte jméno a příjmení, bydliště, název součásti – vojenského zařízení, útvaru u kterého pracujete (neplatí pro válečné veterány). Pokud je požadavek odeslán z e-mailové adresy s příponou army.cz je požadován za platný a není potřeba více svou oprávněnost dokládat. Pokud je požadavek odeslán z jiné e-mailové adresy, je potřebné přiložit scan průkazu vojáka, aktivní zálohy či válečného veterána (případně jiný doklad stvrzující pracovní vztah k MO). Následně je Vám zaslán potřebný neveřejný kód pro registraci.

Vámi zaslané údaje budou smazány a nejsou dále VLRZ zpracovávány či uchovávány. Tímto krokem VLRZ naplňuje nové podmínky ochrany osobních údajů v návaznosti na normu GDPR(kódy jsou zasílány VLRZ pouze v pracovní dny v době od 7,30 do 16,00 hod).

Kontaktní údaje

  Web: www.datart.cz/vip


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.