Databáze benefitů pro válečné veterány

Benefity pro válečné veterány

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.
RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
15%
SLEVA

Občerstvěte se v našem fastfoodu za zvýhodněnou cenu

kraje

Platnost není časově omezena

15% sleva na celkový výběr jídel a nápojů v řeckém fast foodu, který se nachází v posledním patře OC Nový Smíchov

Sleva se vztahuje na celkový nákup z nabídky jídel či nápojů. V praxi benefit znamená, že si z nabídky fast foodu vyberete kterékoliv pokrmy či nápoje a celková útrata je Vám ponížena o 15%.

Podmínkou je samozřejmě předložení průkazu válečného veterána

Nekuřácké, čisté prostředí vhodné pro rodiny s dětmi. Ideální pro delší posezení i rychlou pracovní schůzku! Oázu klidu při nákupech v nejmodernějších obchodních centrech. Prvotřídní řecká jídla vhodná pro rychlé občerstvení. Široká nabídka salátů, masových specialit a vegetariánských jídel. Velký výběr tradičních, nealkoholických i alkoholických nápojů.

Ceny s benefitem jsou velice příznivé http://www.gyros-gr.com/…i-listek.php

Výhodou je i snadné zaparkování Vašeho vozidla ve velkokapacitních podzemních garážích, kde ve všední dny máte zdarma 3 hodiny parkování a o víkendech a svátcích dlouhých 5 hodin!

http://www.gyros-gr.com/

Kontaktní údajeProvozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.